"تمبر"

یک خانم هنگام چسباندن تمبر به پشت نامه اون تمبر را لیس می زنه که نمناک بشه. زبان اون خانم با لبه ی تمبر یک زخم خیلی کوچک پیدا می کند. چند روز بعد اون خانم متوجه تورمی در زبان خود می شود و به دکتر مراجعه می کند، پس از معاینه دکتر خاطر نشان می کند که هیچ مشکلی وجود ندارد و هیچ چیز غیر نورمالی ندیده است. اما چند روز بعد تورم زبان خانم بیش تر و بیش تر می شود و بسیار دردناک به طوری که غذا خوردن وی دچار مشکل می شود. وی دوباره به دکتر مراجعه می کند و این بار پس از عکس برداری برای انجام یک عمل کوچک راهی بیمارستان می شود جالب اینجا است که پس از شکاف کوچکی که دکتر روی زبان وی بوجود می آورد، سوسکی کوچک به آرامی از درون زبان وی به بیرون می خزد. دکتر متوجه می شود که تعدادی تخم سوسک درون زبان این خانم بارور شده است. پس از لیس زدن تمبر تعدادی تخم سوسک از طریق زخمی که لبه ی تمبر بر زبان او ایجاد کرده بود وارد زبانش شده و چون بافت زبان بافتی گرم و مرطوب است محلی مناسب برای رشد سوسک ها به وجود آورده.

از زبان اندی هوم: من سال ها پیش در یک شرکت تولید تمبر کار می کردم که گفته شده بود که هرگز به تمبر زبان نزنم و آن زمان نمی دانستم که دلیلش چیست پس از مدتی هنگام انتقال 2500 تمبر به انبار رفتم تعداد زیادی سوسک آنجا دیدم. نکته قابل توجه این که سوسک ها از چسب پشت تمبرها تغذیه می کنند.

/ 4 نظر / 17 بازدید
من

سلام واقعا زیبا بود و جالب خیلی استفاده کردم. کلی هم خدا رو شکر کردم که تا به حال زبون به تمبر نذاشتم[مغرور][تایید] وای سوووووووووووووووووسک....[تعجب][تعجب][اوغ][اوغ] من همیشه به وب شما سر میزدم خیلی وقته هم لینکتون کردم. منو به ( گلی در شوره زار ) لینک کنین[گل]

فرشته

سلام دوست خوبم وب لاگ شما هم جالبه اگر مایل بودی منو به اسم یکی یکدونه دختر لینک کن منم شما رو لینک کردم

هما

اه حالم به هم خورد خدارو شکر تا حالا واسه کسی نامه نفرستاده

مینا خانوم !!

[سبز] ! سلام راستی ... مرسی لطف داری ... وبلاگ توام جالبه ! منو با مینا خانوم لینک کن ![چشمک]